USTALENIA ORGANIZACYJNE PRZED XXI POWIATOWYMI ZAWODAMI SPORTOWO POŻARNICZYMI

XXI Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych odbędą się 9 czerwca 2019 r. w Lubsku

Harmonogram zawodów uwzględniający kolejność startów oraz orientacyjny plan  placu zawodów do pobrania tutaj. (kolejność startów została wylosowana podczas odprawy kierowników drużyn w dniu 04.06.201 r. w KP PSP w Żarach.

Sposób liczenia wieku zawodników Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej podczas zawodów powiatowych w dniu 9 czerwca 2019 r. oraz zasady oceny rozwinięcia bojowego i biegu sztafetowego znajdują się w załączniku poniżej. W XXI zawodach powiatowych mogą startować dzieci i młodzież urodzone w latach 2003-2008.

Regulaminy obowiązujące na zawodach powiatowych, karta zgłoszenia młodzieżowej drużyny pożarniczej do pobrania poniżej. Wypełnioną i podpisaną kartę należy dostarczyć do sekretariatu zawodów w dniu zawodów do godziny 9.00. Skan/ zdjęcie karty zgłoszenia należy dostarczyć do KP PSP w Żarach pocztą elektroniczną na adres sekretariat@straz.zary.pl do 07.06.2019 r. (nie dotyczy drużyn które przekazały kartę zgłoszenia podczas odprawy).

Poniżej do pobrania regulamin na zawody wojewódzkie, które odbędą się w Świebodzinie w dniu 15.06.2019 r. Po zawodach powiatowych prosimy zwycięzców w kategorii drużyn koniecych i męskich o zadeklarowanie udziału w zawodach wojewódzkich.


  1. Jak oceniać drużyny młodzieżowe 2019
  2. Regulamin młodzieżowy ctif.pdf
  3. Regulamin na zawody seniorzy.pdf
  4. Zgłoszenie młodzieżowej drużyny pożarniczej.doc
  5. Zgłoszenie młodzieżowej drużyny pożarniczej .pdf
  6. Regulamin tradycyjny zawody wojewódzkie 2019